AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Tenistja ruse Sharapova, terhiqet nga Pekin 2008. Shkak, demtimi

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Tenistja ruse Sharapova, terhiqet nga Pekin 2008. Shkak, demtimi   01.08.08 6:06

Maria Sharapova i ka thene lamtumire Lojrave Olimpike Pekin 2008, pas nje demtimi ne shpatull gjate turneut te tenisit per femra qe po zhvillohet ne Montreal. Raketa numer 3 ne bote pati probleme ne shpatullen e djathte gjate ndeshjes kunder polakes Marta Domachowska. “Per fat te keq demtimi eshte me serioz nga sa e kisha parashikuar dhe tani shpresoj qe te rikuperohem sa me shpejt. Per kete do te bej ekzaminime te tjera ne Nju Jork. Megjithate, doja vetem te sqaroja se shansen e mia per te qene ne Pekin 2008 jane thuajse zero”, eshte shprehur
Back to top Go down
View user profile
 
Tenistja ruse Sharapova, terhiqet nga Pekin 2008. Shkak, demtimi
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Bible Verse of the Day 2008
» Stevie Wonder DVD Live at the AEG Arena London 2008
» Killamanjaro Live In Canada Bootleg (2008)
» Aba Shanti & Cultural Warriors: Bristol. 25th April 2008
» Jah Shaka: Silverspoons, Wembley. 2008

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: