AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Pekin 2008, KON ishte ne dijeni per censurimin e mediave nga ana e Kines

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Pekin 2008, KON ishte ne dijeni per censurimin e mediave nga ana e Kines   01.08.08 6:06

Trajneri i Partizanit, Hasan Lika eshte optimist ne prag te ndeshjes se kthimit ne turin e pare paraeliminator te Kupes UEFA kunder boshnjakeve te Shiroki Brijeg qe do te zhvillohet neser ne oren 20:00 ne “Qemal Stafa”. Nenkampionet e Shqiperise barazuan 0-0 ne ndeshjen e vajtjes se zhvilluar ne Bosnje nje rezultat ky pozitiv, por qe sipas teknikut Lika nuk do te ndikoje ne impenjimin dhe deshiren e futbollisteve te tij per te fituar
Back to top Go down
View user profile
 
Pekin 2008, KON ishte ne dijeni per censurimin e mediave nga ana e Kines
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Bible Verse of the Day 2008
» Stevie Wonder DVD Live at the AEG Arena London 2008
» Killamanjaro Live In Canada Bootleg (2008)
» Aba Shanti & Cultural Warriors: Bristol. 25th April 2008
» Jah Shaka: Silverspoons, Wembley. 2008

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: