AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 formatizimi i telefonave nokia

Go down 
AuthorMessage
Mbreti i
GuestPostSubject: formatizimi i telefonave nokia   17.02.09 15:56

Se pari duhet ta shkyqni telefonin por kuptohet nese eshte nokia many passi ta shkyqni mbani shtypur tastet * tastin YES edhe numrin 3 i mbani shtypur deri sa te dhezet telefoni dhe do te verehni qe telefoni u kthy si ka qen diten e par qe ka dal nga fabrika Very Happy
Back to top Go down
donaldiNumber of posts : 1
Registration date : 2011-11-29

PostSubject: Re: formatizimi i telefonave nokia   13.12.11 7:12

Mbreti i wrote:
Se pari duhet ta shkyqni telefonin por kuptohet nese eshte nokia many passi ta shkyqni mbani shtypur tastet * tastin YES edhe numrin 3 i mbani shtypur deri sa te dhezet telefoni dhe do te verehni qe telefoni u kthy si ka qen diten e par qe ka dal nga fabrika Very Happy
Back to top Go down
View user profile
 
formatizimi i telefonave nokia
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» What Handphone and Ringtone do you use?
» 2014.04.23 - Club Nokia, Los Angeles, CA, USA

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: TV / Mobil-
Jump to: