AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Disa code per nokia

Go down 
AuthorMessage
Boss
GuestPostSubject: Disa code per nokia   18.02.09 18:47

Cool Per vec numrit serik (imei) tregon edhe nje numer tjeter te aparatit shtypni ket cod *#335738#
9) Per te ndryshyar te ndryshmet qe keni per mobil internet shkruani *#335738# SHENIM: Bejeni gati shifren pin pasi ne vazhdimsi te procesit mund tua kerkoj her pas here
hmmmmm kam ditur dhe nje tjeter i cili barte thirrjet por spom kujtohet me falni nese kam qen i pa kjart per me shum info mundeni ne msn Blaugrani@BossChat.com
Back to top Go down
 
Disa code per nokia
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Code Geass
» SBFII Dress Code
» Code of Ethics (the band)
» SCANDAL BABY Chords & Tabs
» What Handphone and Ringtone do you use?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: TV / Mobil-
Jump to: