AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Disa code per Nokia

Go down 
AuthorMessage
Boss
GuestPostSubject: Disa code per Nokia   18.02.09 18:45

5) Per te hapur EPR’ne {kualitetin e zerit} shkruani ket cod *3370# edhe per te mbyllur shkruani codon e njejt *3370#
SHENIM:EFR {enhanced full rate} eshte standarti I ndryshimit te zerit I cili rrit
kualitetin e zerit . Nese hapni ket karakteristik celulari juaj do te harxhoj me teper bateri.Por,net e kundertet nese e mbyllni ka raste ku te mos degjohet pasterr
6) Codi serik cili ndihmon shum nese ju kan vjedhur celularin dhe mund ta identifikoni met ket cod dhe mund te vij deri te xhetja e tij ateher shtypni ket cod *#06#
7) Per te mesuar se kur eshte prodhuar dhe shitur celulari ateher shkruani ket cod *#92702689# SHENIM:Pas perdorimit te ketij codi duhet ta mbyllni celularin tuaj dhe ta hapni prap
Back to top Go down
 
Disa code per Nokia
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Code Geass
» SBFII Dress Code
» Code of Ethics (the band)
» SCANDAL BABY Chords & Tabs
» What Handphone and Ringtone do you use?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: TV / Mobil-
Jump to: