AlbaSound


Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

View unanswered posts
 

Chat & Muzik

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Chat & Muzik


00
 

IRC SOFTWARE

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

IRC SOFTWARE

Ketu mund te postoni per programe te llojllojshme per IRC si MircScripts/Flooders/Logers/etc
7719.07.08 15:18
Admin choose your botnet-Zgedh botnetin
 

Windows

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Windows

Dergoni windows... dhe Downloadoni
6603.08.08 14:00
Admin Windows Vista RC2 build 5744
 

SECURITY SOFTWARE

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

SECURITY SOFTWARE

Ktu dote gjeni programe, njohuri mbi security, nuk lejohen kerkesa apo tjera lloje te programeve, vetem security.
4426.07.08 12:43
Admin "IP Floods " Shum Program i Mir
 

++ MSN/ICQ SOFTWARES ++

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

++ MSN/ICQ SOFTWARES ++

Vendosni programe per Msn /ICQ
4426.07.08 9:46
Admin AOL codes wanted -
 

GENERAL SOFTWARES

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

GENERAL SOFTWARES

Ketu mund te postoni/shkarkoni programe te ndryshme Si: antiviruse, antispyware, antibackdoor, firewalls, etc etc..
1224.07.08 20:26
Admin antivirus 2008
 

Offers | Oferta

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Offers | Oferta

[ Te gjitha ofertat e ndryshme mundeni ti gjeni ketu ]
5504.08.08 10:39
Admin ofer per ne chat
 

Sport

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Sport

Kėtu mund tė diskutoni me antarėt tjerė tė forumit rreth sportit, tė jepni parashikimet e juaja rreth ndeshjeve qė do tė luhen, dhe mund tė postoni dhe tė gjeni lajmet mė tė reja nga sporti.
39439430.10.08 11:33
koni Pele: Lojtarėt e mėdhenj nganjėherė nuk bėhen trajnerė tė mėdhenj
 

Dashuria

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Dashuria

Nė kėtė forum mund tė postoni dhe bisedoni rreth dashurisė, dhe mund tė shkruani / tė gjeni SMSdhe Poezi dashurie nė forumin pėrkatės.
14914930.07.08 15:41
Toni ------p-o-e-z-i------
 

Muzik shqip & Video clipe Shqip

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Muzik shqip & Video clipe Shqip

Ketu do te postoni albumet e juaja,do te kerkoni mp3...
121220.07.08 14:10
Admin burim-kasumi vajza t reja
 

Filma | Movies

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Filma | Movies

Online Films & Documentaries here !
2223.07.08 10:43
Admin Nje website ku mund te beni download movies
 

Kuriozitete

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Kuriozitete

Ketu mund te Postoni Kuriozitete te Ndryshme
121226.07.08 10:00
Admin Kuriozitete Te Ndryshme !
 

Lajmet Ditore

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Lajmet Ditore

Kėtu mund tė postoni dhe gjeni Lajme ditore nga rajoni dhe bota.
39339620.03.14 7:36
zyrtare Arrestohet mashtruesi Agron Qehaja - kėrkonte ndihma nė emėr tė Familjes sė Adem Jasharit !
 

Sisteme Operative (OS)

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Sisteme Operative (OS)

Ketu mund te postoni gjithcka mbi (OS) Operating System,
00
 

Shkenca / Teknologjia

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Shkenca / Teknologjia

Mendime e diskutime te ndryshme mbi te rejat e fundit dhe teknologjine e re. Cdo gje cka ka te bej me Boten e Internetit, shkencen , teknologjin etj...
00
 

Gjuhe Programuese

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Gjuhe Programuese

Ketu mund te diskutoni mbi gjuhet programuase te kerrkoni ndihme mbi to dhe shum gjera tjera sa u perket atyre.
00
 

Tutoriale dhe Mesime / E-Books

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Tutoriale dhe Mesime / E-Books

Kjo kategori i pėrket Tutorialeve tė ndyshme ne lidhje me: Database IP and Networking, Magazines, Misc Crap, Operating Systems, Piracy * Programming, Security, Software * Webdesign and Graphics | Do te mund te bazoheni ne baz te tutorialeve qe jane te postuara me leht per arritjen e qellimeve tuaja ....
00
 

Lojėra

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Lojėra

Nė kėtė forum keni mundėsinė tė gjeni dhe tė postoni lojra tė ndryshme.
00
 

TV / Mobil

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

TV / Mobil

Ketu do te gjeni Tools ne Lidhje me Temat: Alcatel - Ericsson - Glossary - Miscellanous - Motorola - Nokia - Siemens - SMS - Gjithashtu edhe gjithcka mbi TV
151718.02.09 18:47
Boss  Disa code per nokia
 

MSN Menssenger

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

MSN Menssenger

MSN Messenger, Hotmail, Netmeeting dhe msn groups postoni gjitha kėtu a po nese ju keni deshir te pyteni ju lutem kėtu postimet..
141425.05.09 11:15
shkumbin  Urime Urime Ditlindja...!
 

Yahoo

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Yahoo

Forumi pėr Yahoo messenger dhe per programme tė Yahoo... postoni kėtu..
00
 

AOL/AIM

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

AOL/AIM

Forumi pėr AOL/AIM messenger dhe per programme tė AOL/AIM postoni kėtu..
00
 

ICQ

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

ICQ

Forumi pėr ICQ messenger dhe per programme tė ICQ... postoni kėtu..
00
 

Internet Relay Chat (mIRC)

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Internet Relay Chat (mIRC)

Forumi pėr mIRC (Internet Relay Chat) Mundeni te Vendoseni scripte pėr mIRC a po programme te ndryshme...
6620.07.08 14:29
Admin ---free sms ----
 

Skype

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Skype

Forumi pėr Skype messenger dhe per programme tė Skype... postoni kėtu..
00
 

chat

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

chat


Get your own Chat Box! Go Large!

00
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Who is online?
Who is online?Our users have posted a total of 1030 messages
We have 20 registered users
The newest registered user is evervish
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest
Most users ever online was 12 on 10.09.17 9:49

Registered Users: None
Legend : [ Moderators ]

New postsNew postsNo new postsNo new posts  Forum is lockedForum is locked