AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Kuriozitete Te Ndryshme !

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Number of posts : 85
Age : 28
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Kuriozitete Te Ndryshme !   26.07.08 10:00

Fjala spanje rrjedh nga nje gjuhe e vjeter nder me te
vjetrat ne bote qe do te thote toke e lepujve

policia me e forte ne
evrope ndoshta edhe ne bote eshte policia italiane e cila quhet CARABINIERI e
cila ne itali te ndodhet nje vrasje brenda nje ore me se shumti e gjen ate
krimine . KETU ne kosove kjo polici ndodhet ne PEJE sepse atje ndodhin me shume
vrasje.Nė Zelandėn e Re kur pėrtyp camcakėz nė vende publike,
ky gjest konsiderohet i pahijshėm.

Nė Indi,Femrat venė unazat nė vetėm
kur martohem dhe me kėtė bėnjė tė ditur se janė tė martuara.

Nė shumė
pjesė tė Azisė,ėshtė tabu t`ua prekėsh njerėzve kokėn,posacėrisht fėmijėve.

Nė Brazil ,fėmijėt nuk kanė pizhameBack to top Go down
View user profile http://albasound.tk
 
Kuriozitete Te Ndryshme !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Kuriozitete-
Jump to: