AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 EKSKLUZIVE/Shefi i EULEX, Kermabon: Kosova me EULEX drejt BE-se

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: EKSKLUZIVE/Shefi i EULEX, Kermabon: Kosova me EULEX drejt BE-se   28.07.08 7:13

Ēfarė ėshtė EULEX-i? Sa anėtarė ka stafi i kėtij misioni? Cili ėshtė aktiviteti i tij pėr momentin nė Kosovė? A ėshtė tashmė operacional nė terren, doganat, gjykatat dhe policia nė veri? Si dhe kur do tė funksionojnė? Cilat janė reformat qė i duhen policisė, drejtėsisė dhe doganave nė Kosovė? Pse nuk komenton qėndrimet e Beogradit zyrtar? Si e kujton ditėn kur u largua si komandant i KFOR-it - ceremoni e cila u bojkotua nga liderėt kosovarė? Pse ishte i ftuar komandati i ushtrisė serbe? Si e shpjegon faktin qė EULEX ėshtė nė tokėn kosovare pėr tė sjellė disa vlera evropiane, ekspertiza, mbėshtetje dhe kėshillat nė mėnyrė qė Kosova t'i bashkohet Bashkimit Evropian? Pėr tė gjitha kėto flet nė njė intervistė ekskluzive pėr Alsat, shefi i Misionit EULEX nė Kosovė, Yves de Kermabon
Back to top Go down
View user profile
 
EKSKLUZIVE/Shefi i EULEX, Kermabon: Kosova me EULEX drejt BE-se
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: