AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 EKSKLUZIVE/Sekretari i pergjithshem Scheffer: Shqiperia ne NATO, faktor stabilizues ne rajon

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: EKSKLUZIVE/Sekretari i pergjithshem Scheffer: Shqiperia ne NATO, faktor stabilizues ne rajon   28.07.08 7:14

Cili ėshtė pėrfitimi i Shqipėrisė nga hyrja nė NATO dhe ēfarė pėrfiton NATO duke pasur nė gjirin e saj njė vend si Shqipėria, cilat janė pritjet e NATO-s para dhe pas anėtarėsimit, ēėshtja e Maqedonisė dhe pengesa me emrin, situata dhe zhvillimet aktuale nė rajon, cila ėshtė rruga qė ka mbetur dhe a do tė jenė anėtare nė samitin e ardhshėm tė NATO-s nė Strasburg-Kehl, Kroacia dhe Shqipėria? Pėr tė gjitha kėto flet nė njė intervistė ekskluzive pėr ALSAT, Sekretari i Pėrgjithshėm i NATO-s, Jaap de Hoop Scheffer.
Back to top Go down
View user profile
 
EKSKLUZIVE/Sekretari i pergjithshem Scheffer: Shqiperia ne NATO, faktor stabilizues ne rajon
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: