AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Klinsmann: Deri mė tani po shkon mirė

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Klinsmann: Deri mė tani po shkon mirė   25.07.08 16:55

Trajneri i Bayern Munichut, Jürgen Klinsmann, ka njoftuar se ai ėshtė i kėnaqur me progresin e skuadrės sė tij dhe se planet e tija janė duke u realizuar.
“Jemi duke i realizuar tė gjitha sipas planit, lojtarėt po i mėsojnė shumė mirė gjėrat dhe ata janė tė pėrkushtuar drejt suksesit. Tani janė kthyer edhe lojtarėt tė cilėt morėn pjesė nė Euro 2008, tė cilėt kanė filluar punėn dhe presim qė shumė shpejte ta kthejnė ritmin”.

“Lojėrat tona miqėsore kundėr Dortmundit, Kölnit, Tokyos dhe Interit, do tė na mundėsojė qė ta zhvillojmė mė tepėr kualitetin tonė”.

“Pasi tė luajmė me tė gjitha kėto skuadra do ta kemi njė ide tė qarte se ku jemi, dhe kjo do tė ndikojė te tė gjithė lojtarėt qė nė mėnyrė individuale tė pėrmirėsohen. Skuadra ėshtė duke pėrparuar dhe pėr ēdo javė tė kaluar ajo bėhet gjithnjė e mė e mirė”, ka thėnė ish-trajneri i Gjermanisė.

“Rezultati nuk ėshtė aspak i rėndėsishėm pėr neve. Po tė kishim dashur tė fitonim do tė kishim fituar, mirėpo ne e shfrytėzuam ndeshjen pėr tė provuar disa gjėra tė reja”, ka komentuar Klinsman humbjen e Super Kupės nga Dortmundi.
Back to top Go down
View user profile
 
Klinsmann: Deri mė tani po shkon mirė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: