AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
May 2018
SunMonTueWedThuFriSat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Cassano: Messi, Ronaldinho, tani C. Ronaldo

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Cassano: Messi, Ronaldinho, tani C. Ronaldo   16.08.08 18:19

Sulmuesi i Sampdorias, Antonio Cassano, mendon se asi i Barcelonės, Lionel Messi, dhe ai i Milanit, Ronaldinho, janė lojtarė mė tė mirė sesa Cristiano Ronaldo, derisa treshen e konsideron si lojtarėt mė tė mirė nė botė.
“Ronaldinho ėshtė mė i mirė se Cristiano Ronaldo, ndėrsa asnjėri prej tyre nuk janė mė tė mirė se sa Leo Messi”, kanė qenė fjalėt e ish- lojtarit tė Romės dhe Real Madridit.

Cassano ka shfaqur njė formė tė shkėlqyer sezonin e kaluar pas kalimit nga Real Madridi te Sampdoria, duke siguruar pjesėmarrjen nė Euro 2008, ndėrsa pėr shėrbimet e tij janė interesuar shumė skuadra tė mėdha
Back to top Go down
View user profile
 
Cassano: Messi, Ronaldinho, tani C. Ronaldo
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: