AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Klinsmann debuton me barazim nё stolin e Bayern

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Klinsmann debuton me barazim nё stolin e Bayern   16.08.08 18:13

Trajneri i ri i Bayernit, Juergen Klinsmann, nuk ka arritur tё debutojё me fitore nё stolin e kampionit gjerman, pasi qё bavarezёt luajtėn baras kundėr Hamburgut nё Allianz Arena, nё ndeshjen e parё tё sezonit nё Bundesliga.
Ndeshja filloi nё mёnyrё ofensive nga tё dyja anёt, qё rezultoi me disa mundėsi. Goli i parё erdhi pёr vendasit dhe u shёnua nga Schweinsteiger nё minutėn e 12-tё. Katёr minuta mё pas Bayern fitoi penalti, tё cilёn e shёnoi Lukas Podolski.

Por, Hamburg u pёrgjigj sё pari nё minutėn e 25-tё me anё tё Guerrero, ndёrsa rezultati pėrfundimtar u vulos nga penaltia, dhe kėsaj here pёr Hamburgun shёnoi Trochovski (56’
Back to top Go down
View user profile
 
Klinsmann debuton me barazim nё stolin e Bayern
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: