AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Barcelona pėrgatit ofertё tё re pёr Etoo

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Barcelona pėrgatit ofertё tё re pёr Etoo   16.08.08 18:10

Ekipi spanjoll i Barcelonёs ёshtё i gatshёm t’i ofrojё marrėveshje tё re, mё tё pasur, sulmuesit kamerunas Samuel Etoo.
Edhe pse mendohej se Eto’o me siguri do tё largohej nga Barcelona, megjithatė me lojėrat e tij gjatё ndeshjeve pėrgatitore si dhe nё ndeshjen e fundit kundėr Wisla Krakow, ai e ndryshoi mendimin e trajnerit tё ri Pep Guardiola pёr tё.

Guardiola sё fundi haptas ka deklaruar se Eto’o do tё mbetet nё Camp Nou, ndėrsa L'Equipe ka shkruar se klubi katalanas ёshtё i gatshёm t’i ofrojё marrėveshje tё re kamerunasit.

Barcelona do t’i ofrojё atij kontratё tё re katёr-vjeēare, ndėrsa paga aktuale prej 5,75 milionё funtesh nё sezon, do t’i rritet nё 7 milionё funte
Back to top Go down
View user profile
 
Barcelona pėrgatit ofertё tё re pёr Etoo
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Jarle Bernhoft
» 2010.10.23. - Barcelona, Spain
» We're in Barcelona - 2016-09-23 (RINA)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: