AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Newcastle bёn ofertё pёr Senderos

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Newcastle bёn ofertё pёr Senderos   28.07.08 5:54

Klubi i Premierligёs, Newcastle United, ёshtё drejtuar kah mbrojtёsi i Arsenalit, Philippe Senderos.
Sipas mediave angleze, Newcastle ka bёrё ofertё befasuese pёr Senderos, duke ngritur tensionet nё mes tё Arsene Wenger dhe stafit tё tij rreth vazhdimit tё lojtarit nё Emirates.


Wenger ёshtё habitur kur oferta prej 5 milionё eurosh kishte arritur tё mёrkurёn, ndёrsa ёshtё hidhёruar kur kjo ofertё nuk ёshtё refuzuar menjёherё.


Drejtuesit e Arsenalit do tё pranonin qё lojtari tё shitej pёr njё shumё mbi 7 milionё euro, por duhet tё marrin parasysh se nёse lejojnё qё njё lojtar i ekipit startues tё largohej, kjo do tё alarmonte tifozёt dhe Wengerin.
Back to top Go down
View user profile
 
Newcastle bёn ofertё pёr Senderos
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» DJ Greedy G On NE1FM 102.5 Newcastle - Archives
» SuBo fanatics to stage own musical!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: