AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Mourinho ia mbyll derėn Quaresmas

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Mourinho ia mbyll derėn Quaresmas   11.08.08 4:00

Trajneri i Interit, Jose Mourinho, ia ka mbyllur derėn portugezit, Ricardo Quaresma, duke thėnė se zikaltrit kanė mjaftė mesfushorė krahu nė skuadėr.
“Quaresma mund t’i japė skuadrės mundėsinė pėr tė luajtur me opsione tjera, mirėpo ne tanimė kemi shumė mesfushorė anėsorė”.

“Nėse dėshirojmė tė luajmė nė krahė, atėherė e kemi Figon dhe Mancinin. Ose mund tė luajmė me njė mesfushor anėsor dhe me dy sulmues, qė po ashtu kemi plot”, kanė qenė fjalėt e Mourinhos
Back to top Go down
View user profile
 
Mourinho ia mbyll derėn Quaresmas
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: