AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Milan i mbyll dyert Andri Shevcenkos, vijon te skuadra e Chelsea

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Milan i mbyll dyert Andri Shevcenkos, vijon te skuadra e Chelsea   11.08.08 4:26

Milan i mbyll dyert Andrij Shevcenkos, edhe pse dy palėt janė takuar nė Moskė, pėrpara sfidės pėr vendin e tretė nė turneun me katėr skuadrės, mes italianėve dhe Chelsea. Tekniku Carlo Ancelotti ka siguruar se nuk do tė ketė njė takim tė ri me drejtuesit e londinezėve pėr sulmuesin ukrainas, pavarėsisht problemeve nė sulm, ku sė fundmi ėshtė shtuar edhe dėmtimi i Marko Borriellos.
Back to top Go down
View user profile
 
Milan i mbyll dyert Andri Shevcenkos, vijon te skuadra e Chelsea
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Yellow Tour live in Milan
» Two days in Milan - 2016-09-20 (RINA)
» CHELSEA HOFFMAN GETS THE ORDER OF THE BOOT

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: