AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Ferguson kėrkon nga tifozėt tė mos sillen keq me Ronaldon

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Ferguson kėrkon nga tifozėt tė mos sillen keq me Ronaldon   08.08.08 9:44

Tani qė beteja e transferimit mė tė pėrfolur tė kėtij afati kalimtar ėshtė fituar nga Manchester United, Sir Alex Ferguson dėshiron ta rregullojė reputacionin e dėmtuar tė Ronaldos nė Old Trafford.
“Tifozėt duhet tė kuptojnė se ka qenė njė kohė e vėshtirė pėr tė. Atij i janė ofruar shumė para. Pas vdekjes sė babait tė tij ai duhet tė kujdeset pėr familjen. Ai ka pasur njė moment tė vėshtirė dhe ju duhet ta kuptoni kėtė”.

“Mirėpo kur ai e kuptoi pozicionin tim vendosi tė qėndrojė, dhe mė e rėndėsishme ėshtė se ēėshtja ka pėrfunduar. Djaloshi ėshtė lojtar i Unitedit dhe vetėm kjo ka rėndėsi. Ai e di se ėshtė i lumtur kėtu dhe gjithmonė ka qenė kėshtu”, ka thėnė skocezi
Back to top Go down
View user profile
 
Ferguson kėrkon nga tifozėt tė mos sillen keq me Ronaldon
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ferguson MO

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: