AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Reali do ta padit Ronaldon

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Reali do ta padit Ronaldon   11.08.08 4:02

Mediat angleze dhe spanjolle kanė njoftuar se Real Madridi kėrkon njė shumė tė madhe parash nga Cristiano Ronaldo, pas vendimit tė tij tė qėndrojė nė Old Trafford.
Sipas “News of the World”, mbretėrit kėrkojnė rreth 17 milionė funte nga Ronaldo, pas refuzimit tė tij tė kalojė te gjigantėt e La Ligas.

Pas EURO 2008 pritej njė largim i sigurt i superyllit portugez nga Mancha, mirėpo Sir Alex Ferguson arriti qė ta bindė mesfushorin e krahut tė qėndrojė te Djajtė e Kuq.

Mirėpo Ronaldo nuk do ta ketė lehtė me Los Merengues, pasi qė ata kanė deklaruar se 23-vjeēari ėshtė pajtuar me pikat e tyre tė marrėveshjes duke i lėnė ata tė mos mendojnė pėr ndonjė lojtar tjetėr, prandaj ata kėrkojnė njė kompensim.

Shtypi spanjoll shkruan se presidenti i Realit, Ramon Calderon, do tė lėshoj pe vetėm nėse arrihet njė marrėveshje e cila e sheh Ronaldon nė Bernabeu vitin e ardhshėm
Back to top Go down
View user profile
 
Reali do ta padit Ronaldon
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: