AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Qeveria paralajmėron reformė tatimore dhe zbritje simbolike tė tatimit nė pagė

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Qeveria paralajmėron reformė tatimore dhe zbritje simbolike tė tatimit nė pagė   28.07.08 8:20

Qeveria e Kosovės, nė mbledhjen e sotme ka shqyrtuar propozimin e Ministrisė sė Ekonomisė dhe Financave pėr ndryshime nė sistemin tatimorė tė vendit. Ministri i ekonomisė dhe Financave Ahmet Shala ka deklaruar se reforma tatimore do t’i sigurojė Kosovės zhvillim ekonomik dhe njėherit do tė krijohet ambient mė i pėrshtatėm pėr investimet e huaja
Back to top Go down
View user profile
 
Qeveria paralajmėron reformė tatimore dhe zbritje simbolike tė tatimit nė pagė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: