AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Pekin, njė natė pa gjumė pėr tė siguruar njė biletė tė Lojrave Olimpike

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Pekin, njė natė pa gjumė pėr tė siguruar njė biletė tė Lojrave Olimpike   28.07.08 7:33

meshume se 150 mije persona kane kaluar naten perpara stadiumit Olimpik te Pekinit dhe bileterive ne qytetet e tjera kineze per te blere nje bilete per Lojrat Olimpike qe do te nisin me 8 gusht. Organizatoret e ketij kompeticioni kane hedhur ne treg partine e fundit pre 250 mije biletash, nderkohe mbi 30 mije persona kane pritur me ore te tera perpara stadiumit te Pekinit, duke krijuar dhe radhen me te gjate ne historine e biletarive sportive.
Back to top Go down
View user profile
 
Pekin, njė natė pa gjumė pėr tė siguruar njė biletė tė Lojrave Olimpike
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: