AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Humbin ndeshjen e futbollit 54-1!

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Number of posts : 85
Age : 28
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Humbin ndeshjen e futbollit 54-1!   26.07.08 9:50

Autoritetet gjermane tė futbollit ua kanė ndaluar lojėn e mėtutjeshme tėrė ekipit, i cili humbi hiē mė pak se 54-1, nė njė derbi promocional.

Tė gjithė lojtarėt e ekipit tė parė gjerman DJK Lowen janė suspenduar pėr njė vit, pasi janė akuzuar se me qėllim i kanė lėnė rivalėt e tyre, Rheinkassell-Langel II, tė fitojnė pėr tė marrė promocionin.

Por Lowen sė paku ka fituar njė titull, pasi qė autoritet e futbollit Cologne e kanė pranuar rezultatin.

"Ata kanė vendosur qė Rheinkassell nuk ishte involvuar drejtpėrdrejt nė mashtrim, prandaj do tė mbajnė pikėt, dhe Lowen ka arritur qė tani tė jetė zyrtarisht ekipi mė i dobėt ndonjėherė nė ligėn e futbollit gjerman”, ka thėnė njė adhurues.
Back to top Go down
View user profile http://albasound.tk
 
Humbin ndeshjen e futbollit 54-1!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Kuriozitete-
Jump to: