AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Aksident i rende ne Tetove, humbin jeten babai dhe djali 5-vjecar

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Aksident i rende ne Tetove, humbin jeten babai dhe djali 5-vjecar   28.07.08 7:19

dypersona humbėn jetėn, ndėrsa njė tjetėr ėshtė plagosur rėndė nė aksidentin qė ndodhi herėt nė mėngjes nė afėrsi tė fshatit Bellovishtė tė Tetovės.Nė aksident janė pėrfshirė dy makina, njė ”Reno Klio” me targa tė Tetovės, tė cilėn e drejtonte 43 vjeēari me inicialet B.K dhe njė makinė e tipit “BMV”,gjithashtu me targa tė Tetovės.Pėr shkak tė pėrplasjes sė fuqishme, nė vendngjarje vdiq drejtuesi i Renosė sė bashku me djalin e tij 5 vjeēar. Bashkėshortja e tij ėshtė nė gjendje kritike dhe ėshtė dėrguar nė Spitalin e Shkupit.
Back to top Go down
View user profile
 
Aksident i rende ne Tetove, humbin jeten babai dhe djali 5-vjecar
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: