AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Ferguson i bindur se do ta transferojė Berbatovin

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Ferguson i bindur se do ta transferojė Berbatovin   19.07.08 13:15

Trajneri i Manchester United thotė se ėshtė i bindur qė ekipi i tij do ta transferojė sulmuesin bullgar, Dimitar Berbatov, deri nė fillim tė sezonit.
“Ne i kemi bėrė Tottenhamit ofertė pėr Berbatovin dhe presim rezultate tė mira, qė kjo marrėveshje tė ecė mė tej. Berbatov ka qenė mbresėlėnės njė kohė tė gjatė dhe do ishte njė shtesė e shkėlqyer pėr sulmin tonė”, ka thėnė Fergi.

United thuhet se ka dėrguar ofertė prej 28 milionė eurosh, por Tottenhami ėshtė duke kėrkuar mė shumė. Interesim pėr tė ka shfaqur edhe Barcelona, por trajneri i djajve tė kuq ėshtė i sigurt se do tė arrijė ta transferojė sulmuesin nė radhėt e veta.

Ferguson ka thėnė edhe se marrėveshja me Barbatov, nuk do tė thotė qė Cristiano Ronaldo do tė kalojė nė Real Madrid. “Ne po pėrballemi me situatėn nė mėnyrėn mė tė mirė tė mundshme”, ka thėnė Ferguson.
Back to top Go down
View user profile
 
Ferguson i bindur se do ta transferojė Berbatovin
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ferguson MO

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: