AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Ferguson: Dua edhe nje sulmues

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Ferguson: Dua edhe nje sulmues   17.08.08 5:40

Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, thotė se dėshiron tё ketė edhe mё shumё sulmues tё klasit nё radhёt e veta.
Afati kalimtar gradualisht i afrohet fundit, ndėrsa transferimi i Berbatov nё Manchester ende nuk ёshtё realizuar, por Ferguson insiston se ai ka nevojё edhe pёr sulmues nё radhёt e ekipit qё ai dejton.

“Ne po punojmė nё sjelljen edhe tё njё sulmuesi. Dёshiroj qё tё kem njё fuqi sulmuese. Dua tё kem katёr sulmues tё zotё, si nё kohёn kur i kishim Andy Cole, Dwight Yorke, Teddy Sheringham dhe Ole Gunnar Solskjaer”, ka thёnё Ferguson.

“Ėshtё shumё e rёndёsishme tё jemi tё fortё kur tё vijё fundi i sezonit, kur tё garojmė nё tri fronte, ndėrsa ndeshjet e rёndёsishme tё luhen mё shpesh”, ka pėrfunduar Ferguson
Back to top Go down
View user profile
 
Ferguson: Dua edhe nje sulmues
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ferguson MO

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: