AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Kaka “shumė i lumtur” me ardhjen e Ronaldinhos

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Kaka “shumė i lumtur” me ardhjen e Ronaldinhos   19.07.08 13:14

Mesfushori brazilian Kaka, e ka mirėpritur transferimin e bashkėvendėsit tė tij Ronaldinhos, nga Barcelona nė Milan.
“Jam shumė i lumtur me arritjen e Ronaldinhos, i cili do tė sjellė shumė talent dhe kualitet nė Mialn dhe kjo do tė na mundėsojė neve tė luftojmė pėr tė gjitha titujt”, ka thėnė Kaka.

Nė paraqitjen e parė pėr mediat si rosoner, Ronaldinho ka thėnė se Milani gjithmonė ka qenė opsioni i tij numėr 1
Back to top Go down
View user profile
 
Kaka “shumė i lumtur” me ardhjen e Ronaldinhos
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: