AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Kenyon: Me Robinhon jemi duke biseduar, me Kaka jo

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Kenyon: Me Robinhon jemi duke biseduar, me Kaka jo   22.07.08 13:04

Drejtori ekzekutiv i Chelseat, Peter Kenyon, ka pohuar se klubi anglez ėshtė nė negociata pėr tė angazhuar Robinhon, por ka hedhur poshtė se blutė dėshirojnė tė angazhojnė Kakan.
“Ne jemi nė negociata me Madridin pėr Robinhon, bisedimet janė nė vazhdim e sipėr, afati kalimtar ėshtė ende i hapur dhe ne edhe mė tej do tė bisedojmė me Realin”, ka thėnė Kenyon.

Por, ai ka hedhur poshtė spekulimet se Chelsea ka dėrguar njė mega-ofertė pėr mesfushorin brazilian tė Milanit, Kaka.

“Nuk kemi dėrguar ofertė. Edhe unė i kam lexuar ato lajme. Milani e ka bėrė tė qartė se Kaka nuk ėshtė pėr shitje, dhe ne jemi tė qartė se nuk kemi dėrguar ofertė. Nuk ka kuptim tė negociojmė pėr diēka tė cilėn ata nuk dėshirojnė ta bėjnė, andaj nuk kemi dėrguar ofertė”, ka pėrfunduar Kenyon.
Back to top Go down
View user profile
 
Kenyon: Me Robinhon jemi duke biseduar, me Kaka jo
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Wow! Duke Pearson Big Band (1969) - never before released
» Duke Alloy v Love Injection: Summerfield School Hall, Birmingham. 1988.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: