AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Atleti shqiptar nuk kualifikohet nė finale

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Atleti shqiptar nuk kualifikohet nė finale   16.08.08 18:11

Atleti shqiptar Dorian Collaku i cili konkurroi sot nė garėn e hedhjes sė ēekiēit nė Lojėrat Olimpike qė po zhvillohen nė Pekin nuk ka mundur tė kualifikohet nė finale.
31-vjeēari Ēollaku doli i 15-ti nė grupin B dhe i 28-ti pas pėrfundimit tė garės kualifikuese duke arritur largėsinė 70.98 m.

Ky rezultat mund tė quhet zhgėnjyes, duke parė qė Ēollaku kėtė vit ka arritur tė hedhė ēekiēin nė distancėn 76.96 m./bw
Back to top Go down
View user profile
 
Atleti shqiptar nuk kualifikohet nė finale
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Singapore table tennis national grand finale 2013 day 1
» Singapore national grand finale table tennis competion 2013 day 2 main highlights
» Arena tour finale @ Tokyo - 2016-01-14 (RINA)
» SCANDAL's ?YELLOW? Tour Finale
» DE COLUM - SCANDAL's 47 Prefecture Tour Finale @ Toyosu PIT

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: