AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Ancelotti shpreson tė shmang njė tjetėr poshtėrim

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Ancelotti shpreson tė shmang njė tjetėr poshtėrim   11.08.08 4:01

Trajneri i Milanit, Carlo Ancelotti, shpreson qė skuadra e tij do tė mund ta pėrmirėsojė humbjen 5-0 nga Chelsea nė ndeshjen e sotme miqėsore kundėr Manchester Cityt.
“Kemi punuar mirė dhe jemi munduar t’i eliminojmė problemet tė cilat i patėm nė Moskė. Shpresojmė qė testi me Manchester Cityn tė ketė njė rezultat pozitiv. Humbja nė Moskė duhet tė na shėrbejė si motivim pėr tė shmangur poshtėrime tė tilla dhe pėr tė luajtur mė mirė nė mbrojtje”.

“Nė portė do tė luajė Nelson Dida pas njė periudhė tė gjatė mosaktivizimi. Ai po punon mirė nė stėrvitje dhe shpresojmė tė dėshmohet nė kėtė ndeshje”.

“Paloschi do tė luajė nė sulm, ndėrsa Viudez ndoshta do ta zėvendėsojė. Ai ėshtė mjaft i talentuar, i shpejtė dhe i mprehtė. Cardacio ka mė tepėr eksperiencė, ai ėshtė njė mesfushor i cili mund tė luajė nė tre pozita. Tė dy lojtarėt e rinj do tė luajnė mirė te Milani nėse u japim kohė’, ka pėrfunduar trajneri
Back to top Go down
View user profile
 
Ancelotti shpreson tė shmang njė tjetėr poshtėrim
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: