AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Kuyt i impresionuar nga lojtarėt e rinj

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Kuyt i impresionuar nga lojtarėt e rinj   08.08.08 9:49

Sulmuesi i Liverpoolit, Dirk Kuyt, ėshtė i bindur se lojtarėt e vjetėr dhe transferėt e rinj i kanė krejt ēka ėshtė e nevojshme pėr tė pasur sukses nė sezonin e ri.
“Lojtarėt e rinj janė pėrshtatur shumė mirė. Gjithmonė ėshtė mirė kur ka disa fytyra tė reja nė skuadėr dhe shpresoj t’i kemi mirėpritur ata”.

“Nganjėherė ka nevojė pėr ndonjė ndryshim tė vogėl pėr tė ndryshuar gjėra tė mėdha dhe shpresoj se lojtarėt e rinj do tė ndihmojnė ta arrijmė kėtė gjė”.

“Mendoj se gjėja mė e rėndėsishme pėr neve tash ėshtė qė t’i shfrytėzojmė lojėrat miqėsore pėr t’u pėrgatitur sa mė mirė qė mundemi pėr sezonin e ri”.

Liverpool kėtė afat kalimtar ka transferuar nė Anfield emra siē janė: Andrea Dossena, Philipp Degen, Diego Cavalieri, David N'Gog dhe Robbie Keane.
Back to top Go down
View user profile
 
Kuyt i impresionuar nga lojtarėt e rinj
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: