AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Terry: Lampard nuk guxon tė lėshohet

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Terry: Lampard nuk guxon tė lėshohet   08.08.08 9:46

Kapiteni i Chelseat, John Terry, beson se Frank Lampard ėshtė lojtar i pazėvendėsueshėm nė skuadrėn me mesfushėn mė tė fortė nė Evropė.
Kėtė afat kalimtar Interi dėshtoi ta transferonte anglezin nė Giuseppe Meazza, mirėpo Jose Mourinho ėshtė i vendosur ta transferojė atė nė njė tė ardhme tė afėrt.

Megjithatė Luiz Felipe Scolari ka deklaruar se Lampard bėn pjesė nė planet e tij, pavarėsisht arritjes sė Decos.

Dhe derisa diskutimet pėr rinovimin e kontratės pritet tė rifillojnė, Terry ka deklaruar se Lampard ėshtė i pazėvendėsueshėm te Chelsea duke thėnė se skuadra do ta kishte shumė vėshtirė pa tė.

“Nuk do tė ishim e njėjta skuadėr pa Lamps. Do ta kishim mungesėn e lojės dhe golave tė tij. Kėtė sezon kemi shumė konkurrencė, prandaj ai duhet patjetėr tė qėndrojė”, ka thėnė kapiteni.
Back to top Go down
View user profile
 
Terry: Lampard nuk guxon tė lėshohet
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» terry bozzio & zappa drummers
» Terry Bozzio Drum Solo Tour
» Terry Bozzio vids
» Own Terry Bozzio's Drum Kit
» Ras Terry Gad & JrT@Safe Radio

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: