AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
April 2019
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
Kamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale Vote_lcapKamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale Voting_barKamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale Vote_rcap 
Toni (389)
Kamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale Vote_lcapKamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale Voting_barKamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale Vote_rcap 
Admin (85)
Kamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale Vote_lcapKamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale Voting_barKamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale Vote_rcap 
PLay3r-Bl@ck (1)
Kamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale Vote_lcapKamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale Voting_barKamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale Vote_rcap 
kasi-hack (1)
Kamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale Vote_lcapKamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale Voting_barKamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale Vote_rcap 
celi (1)
Kamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale Vote_lcapKamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale Voting_barKamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale Vote_rcap 
donaldi (1)
Kamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale Vote_lcapKamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale Voting_barKamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale Vote_rcap 
zyrtare (1)
Kamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale Vote_lcapKamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale Voting_barKamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale Vote_rcap 

Share
 

 Kamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale

Go down 
AuthorMessage
Toni

Toni

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

Kamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale Empty
PostSubject: Kamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale   Kamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale Icon_minitime07.08.08 16:16

Kryetari i Komunės sė Bujanocit, Shaip Kamberi ka deklaruar se prioritet i tij ėshtė pėrfshirja e shqiptarėve nė institucionet komunale.
Duke krahasuar angazhimin e shqiptarėve dhe serbėve nė strukturat shtetėrore nė nivel lokal, siē janė policia, gjyqėsia dhe inspektoratet e ndryshme, Kamberi ka thėnė se ndryshimi ėshtė shumė i madh nė favor tė serbėve lokalė, pėrkundėr faktit se janė mė tė pakėt nė numėr.

Kamberi, nė njė prononcim pėr agjencinė “JUGpress” po ashtu ka shfaqur pakėnaqėsinė e tij pėr praninė e madhe tė forcave tė sigurisė dhe tė ushtrisė serbe nė Luginėn e Preshevės.

"Qėndrimi im rreth kėsaj mbetet i njėjtė. E dėnoj praninė e kėtyre forcave, sepse ato para investitorėve prezantojnė pamjen e njė rajoni jostabil. Kur shohin se janė nė numėr tė madh, investitorėt nuk duan t’i investojnė paratė e tyre kėtu, sepse konsiderojnė qė situata e sigurisė ėshtė e keqe”, ka potencuar Kamberi
Back to top Go down
View user profile
 
Kamberi: Sa mė shumė shqiptarė nė institucionet komunale
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: