AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
April 2019
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
PD dhe PDR pranė bashkimit Vote_lcapPD dhe PDR pranė bashkimit Voting_barPD dhe PDR pranė bashkimit Vote_rcap 
Toni (389)
PD dhe PDR pranė bashkimit Vote_lcapPD dhe PDR pranė bashkimit Voting_barPD dhe PDR pranė bashkimit Vote_rcap 
Admin (85)
PD dhe PDR pranė bashkimit Vote_lcapPD dhe PDR pranė bashkimit Voting_barPD dhe PDR pranė bashkimit Vote_rcap 
PLay3r-Bl@ck (1)
PD dhe PDR pranė bashkimit Vote_lcapPD dhe PDR pranė bashkimit Voting_barPD dhe PDR pranė bashkimit Vote_rcap 
kasi-hack (1)
PD dhe PDR pranė bashkimit Vote_lcapPD dhe PDR pranė bashkimit Voting_barPD dhe PDR pranė bashkimit Vote_rcap 
celi (1)
PD dhe PDR pranė bashkimit Vote_lcapPD dhe PDR pranė bashkimit Voting_barPD dhe PDR pranė bashkimit Vote_rcap 
donaldi (1)
PD dhe PDR pranė bashkimit Vote_lcapPD dhe PDR pranė bashkimit Voting_barPD dhe PDR pranė bashkimit Vote_rcap 
zyrtare (1)
PD dhe PDR pranė bashkimit Vote_lcapPD dhe PDR pranė bashkimit Voting_barPD dhe PDR pranė bashkimit Vote_rcap 

Share
 

 PD dhe PDR pranė bashkimit

Go down 
AuthorMessage
Toni

Toni

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PD dhe PDR pranė bashkimit Empty
PostSubject: PD dhe PDR pranė bashkimit   PD dhe PDR pranė bashkimit Icon_minitime07.08.08 16:14

Zyrtarė tė lartė tė Partisė Demokrate tė Re dhe tė Partisė Demokratike kanė bėrė tė ditur se selitė e tyre po shikojnė mundėsinė e bashkimit. Lajmi ėshtė bėrė fillimisht i ditur nga nėnkryetari i PDR-sė, Tritan Shehu, dikur kryetar i Partisė Demokratike dhe ish-ministėr i Jashtėm i Shqipėrisė.
Shehu tha se tashmė diferencat midis dy partive nuk ekzistojnė. “Janė tė gjitha hapėsirat pėr hapa konkrete drejt njė afrimi mė tė madh”, tha Shehu.

Nė zyrat e PD-sė ky hap duket i mirėpritur, ndonėse ėshtė lėnė tė kuptohet se kjo ēėshtje pritet tė diskutohet nė forumet e partisė ditėt e ardhshme.

Partia Demokrate e Re, qė drejtohet nga Genc Pollo, u krijua nė vitin 2000 nga ndarja nė mėnyrė tė dhunshme e njė grupi funksionarėsh tė lartė tė PD-sė prej saj. Pas kėsaj ndarjeje Genc Pollo dhe Tritan Shehu u bėnė kundėrshtarė tė Sali Berishės. /bbc/
Back to top Go down
View user profile
 
PD dhe PDR pranė bashkimit
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: