AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
March 2019
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 AKR akuzon Qeverinė pėr jokompetencė

Go down 
AuthorMessage
Toni

Toni

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: AKR akuzon Qeverinė pėr jokompetencė   07.08.08 16:09

Grupi Parlamentar i Aleancės pėr Kosovėn e Re ka akuzuar tė mėrkurėn Qeverinė pėr mosshtrirjen e institucioneve nė territorin e Kosovės, pėr mungesė tė rrymės dhe pėr shtimin e numrit tė punėtoreve nė administratėn publike me militantė tė partive nė pushtet.
Ata po ashtu kanė kritikuar qeverinė pėr moskompletimin e institucioneve dhe pėr mospėrmbushjen e tė gjitha premtimeve, qė i kanė dhėnė gjatė fushatės zgjedhore.

AKR-ja, gjithashtu, ka shprehur shqetėsim pėr deklaratat e kreut tė UNMIK-ut, Lamberto Zannier, qė, sipas tyre, janė pėrpjekje pėr t'i legalizuar strukturat paralele nė Kosovė. /ktv/
Back to top Go down
View user profile
 
AKR akuzon Qeverinė pėr jokompetencė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: