AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Lehman: Adebajor mos u largo nga Arsenali!

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Lehman: Adebajor mos u largo nga Arsenali!   01.08.08 6:01

Ish-portieri i Arsenalit, Jens Lehman e ka paralajmėruar Emanuel Adebajorin, se largimi nga Arsenali do tė ishte gabimi i tij mė i madh nė karrierė. Nė fakt, Adebajor gjatė kėsaj vere ka qenė shpesh temė qendrore e tregut tė futbollistėve dhe ėshtė pėrfolur shumė pėr largimin e tij nga "Emirates", pasi pėr shėrbimet e tij janė interesuar Milani dhe Barcelona.
Madje, sulmuesi togolez i kishte dhėnė njė ultimatum drejtuesve tė Arsenalit, se nė rast se nuk i rritet paga nė 120 mijė funta nė javė, ai do tė largohej. Megjithatė situata paksa ėshtė qetėsuar, pasi ka rėnė interesimi i Milanit pėr shkak tė vlerės sė madhe tė dėmshpėrblimit, qė kap shifrėn 38 milionė funta, ndėrkohė Barcelona duket se ka filluar tė kėrkojė njė alternativė tjetėr. "Nėse e vėzhgoni mirė situatėn, atėherė do tė shihni se ēdo lojtar qė ėshtė larguar nga Arsenali nuk ka arritur tė shkėlqejė nė klubin e ri", ka thėnė Lehman, duke sugjeruar Adebajorin tė qėndrojė tek "topēinjtė". Mė pas ai ka folur edhe pėr mundėsitė e Arsenalit nė edicionine ri. "Askush nuk guxon ta fshijė Arsenalin nga lufta pėr titull. Edhe edicionin e kaluar Arsenali nuk vlerėsohej shumė, por nė fund pėr pak nuk arriti ta fitojė titullin e kampionit nė Ligėn Premiere", ka shtuar Venger.
Back to top Go down
View user profile
 
Lehman: Adebajor mos u largo nga Arsenali!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: