AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 David Silva afėr kalimit nė Roma?

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: David Silva afėr kalimit nė Roma?   01.08.08 5:55

Klubi i kryeqytetit italian dhe nėnkampion i Serie A, Roma, ėshtė nė bisedime me anėsorin e Valencias, David Silva.
“Mė vjen keq pėr tifozėt, por nuk kemi kapital tė mjaftueshėm pėr tė plotėsuar zotimet tona dhe do tė jemi tė detyruar t’i lėshojmė tė largohet lojtarėt tanė mė tė rėndėsishėm”, ka thėnė, aksionari i Valencias, Juan Villalonga.

“Negociatat pėr shitjen e David Silvas tek Roma janė shumė tė avancuara, pėr njė shumė rreth 18 milionė funtesh”, ka shtuar ai.

Roma ėshtė edhe nė kėrkim tė njė sulmuesi, ndėrsa si opsion pėrmendet sulmuesi francez Djibril Cisse
Back to top Go down
View user profile
 
David Silva afėr kalimit nė Roma?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» David Garibaldi's Stolen Drum Sticks
» David McKee, drummer of Apostle.
» David Wilkerson
» Neil Peart Drum Solo on David Letterman
» David Rodigan: Gossips, London. December 1982 (feat I Roy)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: