AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Soldado: Jam i lumtur qė do tė luaj te Hetafe

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Soldado: Jam i lumtur qė do tė luaj te Hetafe   31.07.08 12:35

Dy klubet spanjolle, Real Madrid dhe Hetafe kanė arritur marrėveshje pėr realizimin e transferimit tė sulmuesit madrilen, Roberto Soldado nė radhėt e skuadrės nga qyteti i Valencisė. Soldado 22-vjeēar, i cili ka qenė pjesė e Realit qė nga fėmijėria, ka nėnshkruar kontratė katėrvjeēare me Hetafen, me njė vlerė dėmshpėrblimi prej 4 milionė euro.
Me lojėrat e tij nė edicionin e kaluar pas kthimit nga Osasuna, ai nuk arriti tė bind trajnerin e Realit, Bernd Shuster. Megjithatė, mund tė ndodh qė ai sėrish tė kthehet nė klubin e tij tė zemrės nė njė tė ardhme, pasi njė gjė tė tillė e bėri sivjet Ruben De La Red, i cili falė paraqitjeve tė mira te Hetafe, fitoi besimin e pėrzgjedhėsit spanjoll, Luis Aragones dhe tė trajnerit tė Real Madridit. “Jam shumė i lumtur qė do tė luaj pėr Getafen nė tė ardhmen. Tash pėr tash nuk e mendoj njė kthim tė shpejtė nė Real. Ajo qė dua tė bėjė ėshtė tė punoj shumė dhe tė arsyetojė besimin e drejtuesve tė kėtij klubi. Dėshiroj tė jap maksimumin dhe tė kontribuojė nė sukseset e Hetafes", ka theksuar Soldado
Back to top Go down
View user profile
 
Soldado: Jam i lumtur qė do tė luaj te Hetafe
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: