AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Tifozėt e Interit tė pakėnaqur me Mourinhon

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Tifozėt e Interit tė pakėnaqur me Mourinhon   31.07.08 6:46

Sipas "Sport", tifozėt e Interit qė tani janė tė pakėnaqur me trajnerin e ri, Jose Mourinho, dhe kėrkojnė pėrmirėsime tė menjėhershme.
Mbėshtetėsit e Interit nuk janė aspak tė kėnaqur me paraqitjen e skuadrės zikaltėr nė ndeshjet parasezonale, sidomos pas humbjes nga Juventusi, 1-0, dhe nga Milani pas ekzekutimit tė penalltive gjatė “Trofeo TIM”.

Shtypi italian nė pėrgjithėsi nuk e ka vėnė nė pyetje formacioni 4-3-3 tė Mourinhos, i cili nuk ėshtė i duhuri pėr Serie A, duke pasur parasysh lojėn jo tė shpejtė tė Ligės sė Parė italiane.

Sido qė tė jetė, Mouronho pėrballet me presion ende pa filluar sezoni i ri.
Back to top Go down
View user profile
 
Tifozėt e Interit tė pakėnaqur me Mourinhon
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: