AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
March 2019
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Ministrat e rinj u betuan te presidenti Topi

Go down 
AuthorMessage
Toni

Toni

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Ministrat e rinj u betuan te presidenti Topi   31.07.08 2:23

Dy ministrat e rinj janė betuar te presidenti i Republikės, Bamir Topi. Fatos Beja ka bėrė betimin si ministėr i Arsimit dhe Shkencės, ndėrsa Anila Godo si ministre e Shėndetėsisė.


Ndryshimet qė pėsoi kabineti qeveritar para disa ditėsh ēuan nė postin e zėvendėskryeministrit, Genc Pollo, i cili deri mė tani mbante postin e ministrit tė Arsimit, ministri kjo me jo pak rezultate gjatė kėtyre viteve.

Ndryshimet nė qeverisje u bėnė disa ditė mė parė, pas kėrkesės sė Partisė Republikane pėr pėrfshirjen nė qeveri. Pėr kryeministrin Berisha ky ėshtė ndryshimi i katėrt i kabinetit, qė kurse erdhi nė pushtet nė korrik tė vitit tė 2005.
Back to top Go down
View user profile
 
Ministrat e rinj u betuan te presidenti Topi
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: