AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Kanoute: Kemi njė skuadėr mė komplete

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Kanoute: Kemi njė skuadėr mė komplete   30.07.08 16:51

Pavarėsisht largimit tė disa lojtarėve kyē, sulmuesi i Sevillas, Frederic Kanoute, beson se skuadra e tij kėtė vit ėshtė shumė mė e kompletuar sesa vitin e kaluar.
“Lojtarėt e rinj janė tė fuqishėm dhe janė po aq tė mirė sa pėr t’i zėvendėsuar ata qė u larguan”.

“Romaric ėshtė njė mesfushor shumė i fortė, ndėrsa Konko, edhe pse ėshtė lėnduar tani, ai do tė luajė njė rol shumė tė rėndėsishėm nė krahun e djathtė”.

“Konkurrenca ėshtė gjithmonė e mirėseardhur pėr skuadrėn. (Javier) Chevanton
po dėshmon njė lojė tė shkėlqyer, (Arouna) Kone ėshtė njė lojtar shumė i mirė, dhe kuptohet Luis (Fabiano) gjithmonė tregon njė lojė tė nivelit tė lartė”, ka thėnė sulmuesi nga Mali
Back to top Go down
View user profile
 
Kanoute: Kemi njė skuadėr mė komplete
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: