AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 si me gjet paswordin ne foto video etj te tel samsung

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Number of posts : 85
Age : 28
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: si me gjet paswordin ne foto video etj te tel samsung   28.07.08 15:42

paswordi i samsungav ne pergjithsi eshte me 8 zero nese e ndrron naj kush dhe e ka harruar ateher le ta shtyp kete kod *2767*2878# ose *2767*3855#ky eshte full reset mirpo mos harroni ju fshihen numrat prej tel provone te paren se ka mundesi e fundit me ja fshi edhe fotot e videot, kjo pasin e kthen ne 8 zero.
Back to top Go down
View user profile http://albasound.tk
 
si me gjet paswordin ne foto video etj te tel samsung
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» The Letter Black - Believe video
» A Video From TED
» Youtube video of a recent gig
» Bumblefoot to write music for planned video game
» [Rekomendasi] Video Klip Keren atau Baru

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: TV / Mobil-
Jump to: