AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 FMN kėrkon rritjen e ēmimit tė energjisė elektrike nė Maqedoni

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: FMN kėrkon rritjen e ēmimit tė energjisė elektrike nė Maqedoni   27.07.08 8:00

Pas takimit joformal me shefin e misionit tė Fondit Monetar Ndėrkombėtar pėr Maqedoni, Mark Grifits ministri i Financave, Trajko Sllaveski tha se FMN-ja ka kėrkuar rritjen e ēmimit tė energjisė elektrike nė vend. Sllaveski shtoi se kėtė kėrkesė shefi i misionit tė FMN-sė e ka arsyetuar me faktin se ēmimi i energjisė elektrike nė Maqedoni ėshtė mė i ulėti nė rajon dhe qeveria nuk e pėrjashton kėtė mundėsi.
Back to top Go down
View user profile
 
FMN kėrkon rritjen e ēmimit tė energjisė elektrike nė Maqedoni
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: