AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Parlamenti i Maqedonisė zgjodhi qeverinė e re

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Parlamenti i Maqedonisė zgjodhi qeverinė e re   27.07.08 7:45

Parlamenti i Maqedonisė zgjodhi qeverinė e re tė pėrbėrė nga koalicioni midis VMRO – DPMNE dhe Bashkimit Demokratik pėr Integrim. Deputetėt pas prezentimit tė programit qeveritar nga kryeministri i mandatuar, Nikolla Gruevski dhe pas diskutimeve tė deputetėve me 77 vota pėr dhe asnjė kundėr i dhanė besimin Qeverisė sė re.
Kabineti qeveritar i kryeministrit Gruevski pėrbėhet nga 21 ministra, prej tė cilėve 6 i takojnė partisė shqiptare Bashkimi Demokratik pėr Integrim.
Back to top Go down
View user profile
 
Parlamenti i Maqedonisė zgjodhi qeverinė e re
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: