AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Juventusi mė afėr Aquilanit se sa Interi

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Juventusi mė afėr Aquilanit se sa Interi   19.07.08 13:23

Siē ka shkruar Tuttosport, Juventusi ėshtė i gatshėm tė mposhtė Interin pėr tė nėnshkruar me italianin Alberto Aquilani, i cili duket se do tė largohet nga Roma pas dėshtimit tė bisedimeve rreth kontratės.
I riu italian ėshtė duke kėrkuar 2.5 milionė euro pėr sezon, ndėrsa mė shumė qė mund tė ofrojė Roma ėshtė 1.6 milionė. Aquilani ka tėrhequr interesimin e shumė klubeve evropiane, tė cilėt kanė premtuar plotėsim tė kėrkesave tė tij.

Tuttosport ka shkruar se Juventusi dhe Interi tashmė janė nė luftė tė ashpėr pėr 24 vjeēarin. Bardhezinjtė kanė thėnė se nuk do tė nėnshkruajnė me lojtarė tė tjerė, pas arritjes sė Christian Poulsen, por pėrgatiten ta thyejnė kėtė vendim pėr Aquilanin.

Interi nė ndėrkohė ėshtė duke kėrkuar njė mesfushor tė klasit dhe ėshtė duke analizuar edhe alternativa tjera, pas vėshtirėsive pėr tė nėnshkruar me Frank Lampard.

Por Juventusi ėshtė nė pėrparėsi, falė edhe miqėsisė sė mirė tė Aquilanit me njė varg lojtarėt tė Zonjės sė Vjetėr.
Back to top Go down
View user profile
 
Juventusi mė afėr Aquilanit se sa Interi
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: