AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Buffon: Kėtė sezon do tė luftojmė pėr tituj

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Buffon: Kėtė sezon do tė luftojmė pėr tituj   19.07.08 13:23

Numri 1 i Zonjės sė Vjetėr, Gianluigi Buffon, ėshtė i bindur se biankonerėt kėtė sezon do tė synojnė tė fitojnė Ligėn e Kampionėve si dhe Skudeton.
Pas dy viteve nga skandali Cialciopoli dhe rėnies nė Serie B, Juventus sėrish ėshtė kthyer nė garėn mė tė madhe evropiane.

“Jam i bindur se do tė luftojmė pėr titullin e Ligės sė Kampionėve dhe tė Serie A. Kėto janė qėllime tė cilat Juventus gjithmonė i ka pasur. Do tė jetė njė vit i gjatė dhe intensiv, andaj duhet tė fillojmė pėrgatitjet dhe qė tani tė jemi nė formėn mė tė mirė, pasi qė na presin kualifikimet pėr nė Ligėn e Kampionėve”, ka thėnė Buffon.
Back to top Go down
View user profile
 
Buffon: Kėtė sezon do tė luftojmė pėr tituj
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: