AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Dunga: Ronaldinjos iu kthye buzėqeshja

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Dunga: Ronaldinjos iu kthye buzėqeshja   26.07.08 11:38

Pėrzgjedhėsi i kombėtares sė Brazilit, Karlos Dunga, ėshtė i kėnaqur me atmosferėn nė skuadėr, e cila po pėrgatitet pėr Lojėrat Olimpike nė Pekin. Dunga ka folur para gazetarėve tejet i lumtur, sidomos pėr shkak tė Ronaldinjos. Pas kalimit nga Barcelona nė Milan, duket se ka lindur njė motiv i ri tek ish-futbollisti mė i mirė i botės.
"Ronaldinjo po buzėqesh sėrish. Ēdo herė qė e kam parė para kėtij rasti ai ka qenė i padisponuar dhe nervoz. Tash nė kampin tonė po mbretėron njė atmosferė e shkėlqyeshme. Ronaldinjo ėshtė i lumtur. Shihet qartė se ai po kėnaqet nė ēdo stėrvitje dhe kjo ėshtė gjėja mė e rėndėsishme", ka theksuar Dunga.
Back to top Go down
View user profile
 
Dunga: Ronaldinjos iu kthye buzėqeshja
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: