AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Galiani: Ronaldinjo na solli 30 mijė parapagues

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Galiani: Ronaldinjo na solli 30 mijė parapagues   26.07.08 11:18

Zėvendėspresidenti i Milanit, Adriano Galiani, ka bėrė tė ditur se transferimi i Ronaldinjos nė "San Siro" ka filluar tė shpaguhet menjėherė. "Ronaldinjo menjėherė na ka sjellė njė rritje tė dukshme tė entuziazmit nė mesin e tifozėve.
Deri mė sot pas ardhjes sė tij kemi shituar madje 30 mijė bileta vjetore", ka theksuar Galiani, duke shtuar: "Pa dyshim Ronaldinjo ėshtė njė futbollist i madh. Mbetet tė shohim nėse ai do tė na bėjė diferencėn edhe nė fushėn e lojės. Unė personalisht besoj se ai do ta bėjė njė gjė tė tillė. Ai asnjėherė nė karrierė nuk ka pasur asnjė lėndim serioz. Koha do tė dėshmojė se sa i qėlluar ishte transferimi i tij. Trofetė nuk fitohen nė korrik dhe gusht".
Back to top Go down
View user profile
 
Galiani: Ronaldinjo na solli 30 mijė parapagues
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: