AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Dashurohet nė martesėn e vet

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
avatar

Number of posts : 85
Age : 28
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Dashurohet nė martesėn e vet   26.07.08 9:56

Vetėm disa orė pasi qė me, tanimė ish-bashkėshortin, ėshtė obliguar pėr
besnikėri deri nė varr, njė britanike ėshtė dashuruar marrėzisht nė kamerierin
kuban dhe i ka dhuruar atij zemrėn (edhe vizėn) e saj.

Nusja e cila ėshtė
martuar nė bregdetin kuban, e ka lėnė burrin e saj pėr shkak tė kamerierit i
cili ka shėrbyer nė martesėn e saj.

34-vjeēarja britanike Andrea McMillan
nga qyteti Brighton thotė se ėshtė goditur nga shigjeta e Amorit kur e ka parė
Jose Miguelin dhe se bashkėshortin e saj 30-vjeēar Carl Taylor e ka lėnė
menjėherė pasi qė ėshtė kthyer nė Britani tė Madhe, pas martesės e cila i ka
kushtuar mbi 5 mijė euro.

Disa javė mė pas ajo ėshtė kthyer nė Kubė tek i
dashuri i saj Jose, derisa ēifti i lumtur sė shpejti do tė martohet nė tė
njėjtin vend ku Andrea ėshtė martuar herėn e parė dhe ku janė takuar.
Back to top Go down
View user profile http://albasound.tk
 
Dashurohet nė martesėn e vet
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Kuriozitete-
Jump to: