AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Hyseni do tė marrė pjesė nė seancėn e Kėshillit tė Sigurimit nė OKB

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Hyseni do tė marrė pjesė nė seancėn e Kėshillit tė Sigurimit nė OKB   24.07.08 20:52

Ministri Hyseni pritet tė marrė pjesė nė seancėn e Kėshillit tė Sigurimit nė OKB, mė 25 korrik 2008, njofton Ministria e Punėve tė Jashtme e Kosovės.
Pas qėndrimit nė Uashington, ku sė bashku me presidentin Sejdiu dhe kryeministrin Thaēi mori pjesė nė takimet me presidentin e SHBA-ve, George W. Bush dhe sekretaren e Shtetit, Condoleezza Rice, ministri i Punėve tė Jashtme i Republikės sė Kosovės, Skėnder Hyseni, ka udhėtuar pėr nė New York.

Nė seancė do tė debatohet pėr raportin e rregullt politik tė paraqitur nga Sekretari i Pėrgjithshėm i OKB-sė, Ban Ki-Moon.

Po ashtu, gjatė qėndrimit nė selinė e OKB-sė, ministri Hyseni do tė zhvillojė njė varg takimesh me pėrfaqėsues tė vendeve tė ndryshme tė botės, njofton Zyra pėr informim e Ministrisė sė Jashtme.
Back to top Go down
View user profile
 
Hyseni do tė marrė pjesė nė seancėn e Kėshillit tė Sigurimit nė OKB
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: