AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
June 2018
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Henry: Dėshiroj vetėm tė shėnoj

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Henry: Dėshiroj vetėm tė shėnoj   23.07.08 7:31

Pavarėsisht se ka shėnuar 16 gola sezonin e kaluar te Barca, debutimi i Thierry Henry nė La Liga nuk ishte ai qė pritej, mirėpo sulmuesi ėshtė i bindur se do ta ndryshojė kėtė nė sezonin e ardhshėm.
“Mendoj vetėm tė rikthehem nė fushė dhe tė shėnoj gola. Ky ėshtė qėllimi im kryesor. Duhet tė dėshmoj se nuk jam mė i lėnduar dhe tė luaj si qendėrsulmues, edhe pse kam treguar se mund tė luaj edhe nė tė majtė”.

“Do tė presim fillimin e sezonit para se tė bėjmė krahasime. Nė nuk jemi kėtu qė ta gjykojmė njėri-tjetrin, siē bėjnė mediat. Ne jemi kėtu pėr tė luajtur mirė”, ka thėnė sulmuesi francez
Back to top Go down
View user profile
 
Henry: Dėshiroj vetėm tė shėnoj
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: