AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Barcelona nuk dorėzohet pėr Trezeguet

Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Barcelona nuk dorėzohet pėr Trezeguet   23.07.08 7:29

Mediat spanjolle pėrcjellin lajmin se ekipi i Barcelonės edhe mė tej ėshtė duke u pėrpjekur ta angazhojė sulmuesin e Juventusit, David Trezeguet.
Francezi pati njė sezon tė shkėlqyeshėm me fanellėn bardhezi, ndėrsa ėshtė ndėr caqet kryesore tė trajnerit tė ri tė katalunasve, Pep Guardiola.

Siē ka shkruar El Mundo Deportivo, edhe pse Juventus refuzon shitjen e Trezeguet, klubi spanjoll nuk dorėzohet nė tentimin pėr tė angazhuar francezin.

Kjo gazetė ka shkruar se Barca do tė pėrpiqet ta realizojė qėllimin pėrmes sulmuesit tė saj Thierry Henry, i cili do tė duhet ta bind Trezeguet pėr njė transferim nė Spanjė.

Henry dhe Trezeguet kanė luajtur bashkė edhe nė Monako nė fillim tė karrierave tė tyre, ndėrsa thuhet se Henry disa herė ka kontaktuar me mikun e tij me qėllim qė ta bindė t’i bashkohet nė Barcelona.
Back to top Go down
View user profile
 
Barcelona nuk dorėzohet pėr Trezeguet
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Jarle Bernhoft
» 2010.10.23. - Barcelona, Spain
» We're in Barcelona - 2016-09-23 (RINA)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: